Deze degelijke bungalow combineert een vlotte bereikbaarheid met een landelijke ligging.
Via de inkomhal met gastentoilet komt u in de lichtrijke leefruimte, die naadloos aansluit op de ruime leefkeuken met praktische koele berging. Verder beschikt de woning over drie volwaardige slaapkamers en een badkamer.
De inpandige garage aanwezig.
Geniet bovendien van prachtige vergezichten, zowel aan de voor- als achterzijde van de woning.
Kortom, een eigendom boordevol potentieel.
| Adres: | Hundelgemsesteenweg 58 Baaigem |
| Referentie: | TK/3736 |
| Vraagprijs: | € 325.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.030 m² |
| Perceelbreedte: | 17,05 m |
| Bewoonbare opp.: | 135 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Gevelbreedte: | 9 m |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Enkel |
| Elektriciteit: | Niet Conform. |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Stookolie |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 768 |
| Kadastrale benaming: | Sectie A |
| Kadastrale Nummers: | 0447HP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.030 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260310-0002057752-RES-2 |
| EPC Index: | 536,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 10/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |