Dit eigentijds ingericht appartement, met uitstekende ligging, telt een ruime leefruimte inclusief open keuken.
De leefruimte sluit aan op een ruim aangenaam terras, dat in verbinding staat met de achtergelegen garage.
Je beschikt eveneens over een praktische berging.
Het appartement telt twee grote slaapkamers, een badkamer met bad (en douchescherm) en een afzonderlijk toilet.
Ligging is top: nabij bakker, frituur, supermarkt, tankstation én eveneens een directe verbinding met N60 en E17.
GEEN VASTE KOSTEN!
| Adres: | Stationsstraat 71/1 Asper |
| Referentie: | TH/3759 |
| Huurprijs: | € 900 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceelbreedte: | 7 m |
| Perceeldiepte: | 12 m |
| Bebouwde opp.: | 90 m² |
| Bewoonbare opp.: | 100 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 0 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Parking: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Kadastrale Nummers: | 27/03/2026 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260327-0003834484-RES-1 |
| EPC Index: | 117,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 27/03/2036 |
| CO2 Emissie Index: | 2615,00kg CO2/m²/jaar |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |