Dit recent en uitstekend gelegen appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een appartementsgebouw in een rustige, doodlopende straat.
Het appartement beschikt over een afzonderlijke inkomhal, een ruime en lichtrijke leefruimte met eigentijdse open keuken en aansluitende berging. Verder is er een badkamer met dubbel lavabomeubel en inloopdouche, een afzonderlijk toilet en twee slaapkamers met maatkasten.
Het terras (4,60 m x 1,50 m) biedt een aangenaam uitzicht op de statige kerk van Gavere.
Inbegrepen in de huur: wijnkast, tv-meubel en een autostaanplaats met elektrisch laadpunt.
Provisiekosten: € 100/maand.
Kortom: een eigentijds, comfortabel en energiezuinig appartement met EPC-label A (E-peil 30).
| Adres: | Weverij 2-2002 Gavere |
| Referentie: | TH/3796 |
| Huurprijs: | € 930 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Bebouwde opp.: | 95 m² |
| Bewoonbare opp.: | 95 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Totale kosten: | € 100/maand |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 7 m² |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Gasboiler |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 44020-G-DBA_2017029496/EP17587/A003/D01/SD008 |
| EPC Index: | 30,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 31/08/2030 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |