Dit appartement beschikt over een ruime leefruimte met open keuken, twee slaapkamers, een badkamer, afzonderlijk toilet en 2 terrassen waarvan één met buitenberging.
Eveneens inbegrepen: ondergrondse autostaanplaats (nr. 6), kelderberging (nr. 16) en gemeenschappelijke (afgesloten) fietsenstalling.
Gelegen op wandelafstand van o.a. winkel, bakker, apotheek, ...
Met bijkomend een vlotte verbinding richting Oudenaarde, Deinze en Gent.
De provisie vaste kosten bedragen € 100 per maand.
Kortom: uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding !!
| Adres: | Luxemburgstraat 65/6 Gavere |
| Referentie: | TH/3852 |
| Huurprijs: | € 850 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 92 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Op verdieping: | 1 |
| Totale kosten: | € 100/maand |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 20 m² |
| Garage: | 1 plaats |
| Garage Types: | Parkeerkelder, Parkeerplaats |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Aardgas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230603-0002900271-RES-1 |
| EPC Index: | 108,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 3/06/2033 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |