Dit appartement (1° verdieping) heeft alle troeven : energiezuinig, ruim, 2 terrassen, privatieve kelderberging én een afgesloten staanplaats..
Via de privatieve inkom komt u in de lichtrijke leefruimte, waarin de eigentijdse keuken geïntegreerd werd.
Eveneens: afzonderlijke praktische berging.
Drie ruime slaapkamers. Badkamer met dubbel meubel, bad én douche.
Nuttig om te weten: telenetaansluiting; systeem C; afzonderlijke fietsenberging.
Vaste kosten bedragen 40 euro / maand
Goed om weten: goeie ontsluiting (E17, ...), en winkels, bakker, slager, ... in de onmiddellijke omgeving .
Kortom: uitstekende prijs-kwaliteit-verhouding
.
| Adres: | Nieuwstraat 19/1002 Kruisem |
| Referentie: | TH/3762 |
| Huurprijs: | € 925 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 136 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Neen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform ! |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20240513-0003215518-RES-1 |
| EPC Index: | 80,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 13/05/2034 |
| CO2 Emissie Index: | 2066,00kg CO2/m²/jaar |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |