Dit ruime appartement verwelkomt u met een inkomhal en een apart gastentoilet. De lichte en open leefruimte sluit naadloos aan op een volledig uitgeruste keuken en een praktische berging. Via de leefruimte heeft u toegang tot het zonnig terras.
Het appartement beschikt verder over twee volwaardige slaapkamers en een comfortabele badkamer met een bad.
U kan genieten van de prachtig onderhouden tuin.
Extra’s inbegrepen: een ondergrondse autostaanplaats en een privatieve kelderberging.
Geen vaste kosten.
| Adres: | Drapstraat 93-A/3 Nazareth |
| Referentie: | TH/3856 |
| Huurprijs: | € 985/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 4 m² |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Gasboiler |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260520-0003871888-RES-1 |
| EPC Index: | 96,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 20/05/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |