Dit knus appartement beschikt over één slaaphoek met afzonderlijke badkamer.
Eveneens : living met open keuken en zithoek.
Eveneens : een uitzonderlijk terras.
Verwarming en water is inbegrepen in de vaste kosten t.b.v. 60 euro / maand.
| Adres: | Beverestraat 18/103 Oudenaarde |
| Referentie: | TH/3757 |
| Huurprijs: | € 700 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceelbreedte: | 7 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1997 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260325-0003830910-RES-1 |
| EPC Index: | 160,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 25/03/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |