Lichtrijk, energiezuinig appartement nabij de Schelde én met een ruim terras.
Bijzonder rustige ligging.
Lichtrijke leefruimte met open keuken (en ruime berging naast de keuken).
Het appartement beschikt over twee slaapkamers.
Badkamer met meubel en bad.
Afzonderlijk toilet.
Eveneens een praktische kelder-berging inbegrepen, alsook een staanplaats.
Provisie vaste kosten ('syndic'): 80 euro / maand.
| Adres: | Arrasstraat 5/102 Oudenaarde |
| Referentie: | TH/3748 |
| Huurprijs: | € 795/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 77 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Op verdieping: | 1 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 10 m² |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 plaats |
| Garage Types: | Parkeerkelder, Parkeerplaats |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform ! |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260410-0003845134-RES-1 |
| EPC Index: | 66,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 10/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |