Ruim, eigentijds appartement met aangenaam zonneterras.
Gelegen op de grens van Dikkelvenne en Meilegem. Winkels, bakker, beenhouwer,... in de buurt én toch tussen akkers en weiland.
Eigendom is hoogwaardig afgewerkt. Leefruimte, met open keuken, aansluitend op aangenaam zonneterras. 2 slaapkamers (gordijnen aanwezig). Eigentijdse badkamer met inloopdouche. Afzonderlijk toilet.
Eveneens :
- 2 autostaanplaatsen, waarvan 1 overdekt;
- eigen afgesloten tuinberging voor fietsen, ... ;
- gemeenschappelijke tuin;
- ... . Geen syndic-kosten.
Tussenkomst onderhoud tuin = 25 euro / maand.
| Adres: | Bareelstraat 60-C Zwalm |
| Referentie: | TH/3749 |
| Huurprijs: | € 975 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 108 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 15 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform ! |
| Verwarming: | CV-ketel, Vloerverw. geheel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| EPC Certificaat Nr.: | 45065-G-OMV_2020061024/EPB18299/A001/D01/SD003 |
| EPC Index: | 60,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 1/07/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |