Nabij het station en op wandelafstand van winkels bevindt zich dit gelijkvloerse hoekappartement, waar licht en ruimte optimaal tot hun recht komen.
De indeling is als volgt : een aangename leefruimte met aansluitend een eigentijdse keuken. Naast de keuken bevindt zich een praktische, aparte berging.
Verder beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers.
De badkamer is uitgerust met een bad en een meubel, en er is een afzonderlijk gastentoilet aanwezig.
Vaste kosten: €65 per maand.
Kortom, een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
| Adres: | Ruttemburgstraat 20/0102 Oudenaarde |
| Referentie: | TH/3810 |
| Huurprijs: | € 700 |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 83 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 65 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20191129-0002222536-RES-1 |
| EPC Index: | 178,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 29/11/2029 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |