U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verhuurd

9750 Kruisem

Omschrijving

Duplex-appartement (nieuwbouw)

Dit stijlvolle duplex-appartement verwelkomt u op het gelijkvloers in een inkomhal (de twee appartementen hebben elk een afzonderlijke ingang).
Op de eerste verdieping bevindt zich de lichtrijke leefruimte met open, volledig ingerichte keuken en aanpalende berging. Verder is er een afzonderlijk toilet, een eerste slaapkamer (met ingemaakte kasten) en een hoogwaardig afgewerkte badkamer.

De tweede verdieping omvat nog twee ruime slaapkamers en een technische berging.

Daarnaast beschikt het appartement nog over een aangenaam terras en een afzonderlijke tuinberging.

De afwerking van dit appartement bevindt zich in de laatste fase. Dankzij de hoogwaardige esthetische afwerking en de uitzonderlijke energiezuinigheid geniet u hier van een bijzonder comfortabele woonervaring. Het appartement is uitgerust met een warmtepomp met vloerverwarming, airconditioning in de slaapkamers, zonnepanelen en een ventilatiesysteem type D.

De provisie kosten voor energie- en waterverbruik bedraagt €120 per maand.


Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
Terug naar boven
Sluit menu Van Der Schueren Vastgoed