Bijzonder lichtrijke kantoorruimte (gelijkvloers niveau).
Oppervlakte gelijkvloers: 103 m².
Optioneel kan
- een afgesloten garagebox (Guldenspoorstraat 25) gehuurd worden voor 150 euro / maand;
- een afgesloten kelder als stockageruimte (21 m²) gehuurd worden voor 150 euro / maand.
Huur voor kortere periodes (bvb. een jaar) is bespreekbaar.
Er wordt vermeld dat de verhuurder een vennootschap is.
Onroerende voorheffing is ten laste van de huurder.
Provisie kosten: € 175 / maand.
Dit voor o.a. de gemeenschappelijke lasten en nutsvoorzieningen / EGW.
| Adres: | Muinkkaai 42 Gent |
| Referentie: | TH/3687 |
| Huurprijs: | € 1.025 |
| Type: | Kantoor |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceelbreedte: | 7,11 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 175 |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 103 m² |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220221-0002549135-KNR-1 |
| Energielabel: | C |
| EPC Geldig tot: | 21/02/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |