Eigentijdse, energiezuinige BEN-woning (E-peil = 23) !
Verhuring door vennootschap (mogelijks interessant voor bv. zelfstandige die deels thuis werkt).
Via de inkomhal, komen we in de ruime, aangename leefruimte met open keuken. Deze kijkt, evenals het PC-hoekje, uit op de eigen tuin en terras (> 20 m²).
Naast de open keuken situeert zich eveneens een grote, afzonderlijke berging.
De eerste verdieping telt 3 mooie slaapkamers, en een modieuze badkamer (met inloopdouche).
U beschikt bovendien over een eigen privatieve kelder, evenals een gemeenschappelijke fietsberging.
Bijkomende bijzondere troeven :
- E-peil = 23. Deze woning is m.a.w. bijna energie neutraal !
Er zijn zonnepanelen, evenals een geothermische warmtepomp. De woning wordt opgewarmd d.m.v. vloerverwarming. Vloerkoeling in de zomer.
- Uitstekende ligging/bereikbaarheid: deze entiteit bevindt zich vlakbij het Sint-Pietersstation, nabij de Sterre, Maria Middelares én op 50 m van een tramhalte. Met tram 1 staat u op 13 minuten in het stadscentrum !
- Ondergrondse fietsenberging aanwezig (via fietstrap toegankelijk);
- Huur kan (deels) als beroepskost worden ingebracht.
- Provisie : 200 €/maand
Met andere woorden: een topper !
| Adres: | Leo Baekelandstraat 23 Gent |
| Referentie: | TH/3830 |
| Huurprijs: | € 1.500 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Ligging: | Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 200 m² |
| Perceelbreedte: | 8,65 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Gevelbreedte: | 9,65 m |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Driedubbel |
| Elektriciteit: | Conform. |
| Verwarming: | CV-ketel, Vloerverw. geheel, Warmtepomp, Aardgas |
| Verwarmd water: | Warmtepomp, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 44021-G-OMV_20181467848/EP19000/A001/D01/SD003 |
| EPC Index: | 23,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 15/10/2031 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |