Bij het binnenkomen betreedt u de inkomhal met afzonderlijk gastentoilet en vestiairekast.
Van hieruit heeft u toegang tot de inpandige garage en de gezellige leefruimte met halfopen keuken. Aansluitend aan de keuken bevindt zich een praktische berging, eveneens met toegang tot de garage.
Op de verdieping zijn er 3 volwaardige slaapkamers, een badkamer met bad, douche en dubbel lavabomeubel, en een apart toilet. Daarnaast beschikt de woning ook over een zolderruimte.
Buiten kan u genieten van de knusse tuin met 2 terrassen (waarvan één overdekt) en een afgewerkt bijgebouw.
Eveneens 2 privé parkeerplaatsen voor de deur.
| Adres: | Gaversesteenweg 694-A Melsen |
| Referentie: | TH/3834 |
| Huurprijs: | € 1.250 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 147 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Gevelbreedte: | 6,2 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | 40 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform. |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 44043-G-2017_15813/EP13867/A001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 47,21 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC E-peil: | 28,00 |
| EPC Geldig tot: | 20/12/2028 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |