Deze verzorgde woning biedt een aangenaam wooncomfort, met lichtrijke leefruimte, een volledig uitgeruste keuken en praktische berging.
De verdieping beschikt over 3 slaapkamers en een moderne badkamer met inloopdouche.
Daarnaast geniet de woning van een praktische carport en een mooie, onderhoudsvriendelijke tuin met een aangenaam zonneterras.
Bijkomende troef: alle ramen zijn van rolluiken voorzien.
Dankzij de functionele indeling en de kwalitatieve afwerking vormt deze woning een ideale woonst voor huurders, die op zoek zijn naar comfort en rust, en dit toch nabij het dorpscentrum.
| Adres: | Kwaadstraat 4 Zingem |
| Referentie: | TH/3866 |
| Huurprijs: | € 1.050 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceeloppervlakte: | 275 m² |
| Bewoonbare opp.: | 140 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 20 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Parking: | Ja |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform. |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20181022-0002101424-1 |
| EPC Index: | 197,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 22/10/2028 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |