Deze recente BEN-woning omvat op het gelijkvloers een aangename leefruimte met zicht op het landelijke karakter van Olsene, een moderne keuken, een afzonderlijke berging en inpandige garage. De verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een ruime badkamer met bad én douche en een technische ruimte.
Technisch hoogwaardig en energiezuinige woning met o.a.:
- warmtepomp met zonnepanelen (EXCEPTIONEEL);
- ventilatiesysteem D;
- vloerverwarming;
- regenwaterrecuperatie;
- gemotoriseerde sectionale garagepoort;
- …
Kortom, een uitstekende prijs-kwaliteit-verhouding!
| Adres: | Oudenaardestraat 171 Zulte |
| Referentie: | TH/3832 |
| Huurprijs: | € 1.220/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 538 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Inpandig |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform ! |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |