Eigentijds appartement mét ondergrondse garage en berging.
Dit appartement op de tweede verdieping kenmerkt zich door een aangename lichtinval, waardoor de twee terrassen maximaal tot hun recht komen.
Ruime leefruimte met open keuken. 2 slaapkamers. Praktische badkamer, afzonderlijk gastentoilet en aparte hoek voor de wasmachine en droogkast.
Uitstekende ligging (tegenover de Spar, nabij bakker, dokter, ..) én goeie ontsluiting... .
Bijzondere troeven zijn natuurlijk de ruime ondergrondse garage, de privatieve kelderberging, twee terrassen, waaronder een uitzonderlijk groot zuid-west gericht terras, ... .
Kortom: aangenaam en stijlvol wonen.
| Adres: | Stationsstraat 25/6 Asper |
| Referentie: | TK/3751 |
| Vraagprijs: | € 285.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Vrij uitzicht, In woonwijk, Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 88 m² |
| Bebouwde opp.: | 88 m² |
| Bewoonbare opp.: | 88 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2011 |
| Gevelbreedte: | 7,26 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 3 m² |
| Terras: | 20 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Vloerverw. geheel, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 895 |
| Kadastrale benaming: | 44003 GAVERE |
| Kadastrale Nummers: | 0382PP0097,0382PP0096,0382PP0143 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260225-0003801388-RES-1 |
| EPC Index: | 139,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 25/02/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |