In deze karaktervolle residentie bevindt zich dit kwalitatieve appartement, gebouwd met oog voor detail.
Via de stijlvolle inkomhal betreedt u de ruime leefruimte met open keuken en aansluitend terras.
Daarnaast beschikt u over een praktische, afzonderlijke berging.
Verder zijn er nog twee volwaardige slaapkamers, een modieuze badkamer en een apart toilet.
Ligging is eveneens top, nabij bakker, beenhouwer, de gekende Dikkelvense restaurantjes.... én in een groene omgeving.
Kortom, een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
| Adres: | Gemeentehuisstraat 4/5 Dikkelvenne |
| Referentie: | TK/3778 |
| Vraagprijs: | € 259.000 |
| Type: | Appartement |
| Bewoonbare opp.: | 81 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 6 m² |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform. |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 800 |
| Kadastrale benaming: | 44016 GAVERE 5 AFD/DIKKELVENNE |
| Kadastrale Nummers: | 1124N2P0045 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230313-0002835985-RES-1 |
| EPC Index: | 105,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 13/03/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |