Dit tijdloze appartement beschikt over een aangename en ruime leefruimte die uitgeeft op een aanpalend terras, ideaal om te genieten van wat buitenruimte. Aansluitend bevindt zich de functionele keuken. Verder zijn er twee slaapkamers, een badkamer, een apart toilet en een praktische berging met o.a. aansluitingen voor wasmachine en droogkast.
Daarnaast is het appartement voorzien van een ondergrondse autostaanplaats en een privatieve kelderberging, wat zorgt voor extra comfort en opbergruimte.
Het appartement is gunstig gelegen in een rustige straat, op korte afstand van een retailpark en het centrum van Oudenaarde, waardoor alle nodige voorzieningen vlot bereikbaar zijn.
Eveneens interessant als investering.
| Adres: | Ruttemburgstraat 11/203 Oudenaarde |
| Referentie: | TK/3707 |
| Vraagprijs: | € 255.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.310 m² |
| Bewoonbare opp.: | 78 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Kelder: | 8 m² |
| Terras: | 8 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform ! |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 804 |
| Kadastrale Nummers: | 0169ZP0169, 0169ZP0118, 0169ZP0119 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.310 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230414-0002865862-RES-1 |
| EPC Index: | 96,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 14/04/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |