Karaktervolle jaren ’30-woning met authentieke gevel, gunstig gelegen nabij het centrum van Deinze.
Deze unieke eigendom beschikt over maar liefst 371 m² bewoonbare oppervlakte en combineert charme, ruimte en veelzijdigheid.
Bij het betreden van de woning komt u binnen in een statige inkomhal. Rechts bevindt zich een (momenteel ingerichte) ruime vergaderzaal, ideaal voor een zelfstandige activiteit of vrij beroep. Links bevindt zich een gastentoilet. Verder is er toegang tot de inpandige garage, en het woongedeelte.
De woning beschikt over een keuken en een recent gerealiseerde uitbouw (2018) met een royale, open leefruimte. De bijzonder hoge plafonds en grote raampartijen zorgen hier voor een uitzonderlijk ruimtegevoel en een overvloed aan natuurlijk licht. Aansluitend situeert zich de aangename stadstuin.
Daarnaast is de woning volledig onderkelderd, wat zorgt voor extra opslag- of gebruiksmogelijkheden.
Op de bovenverdieping bevinden zich vier slaapkamers, een bureauruimte, een washoek en een badkamer uitgerust met o.a. een bad als een douche. Bovendien is er een ruime zolder aanwezig die uitbreidingsmogelijkheden biedt.
De woning beschikt over een gunstig EPC-label B en is technisch degelijk (o.a. zonnepanelen, conforme elektrische keuring, ... ).
Er is parkeergelegenheid vooraan de woning, wat een bijzondere troef is.
Kortom, een karaktervolle eigendom waar wonen en werken perfect in harmonie kunnen samengaan.
| Adres: | Oostmeersdreef 6 Deinze |
| Referentie: | TK/3758 |
| Prijs vanaf: | € 535.000 |
| Type: | Architectenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceelbreedte: | 10,2 m |
| Perceeldiepte: | 35 m |
| Bewoonbare opp.: | 371 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1938 |
| Renovatiejaar: | 2018 |
| Gevelbreedte: | 10,2 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 110 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform ! |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie |
| Internet: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 975 |
| Kadastrale Nummers: | 0896H9P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 320 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250702-0003637580-RES-1 |
| EPC Index: | 129,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 2/07/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |