Deze gerenoveerde bungalow-entiteit met 1 slaapkamer situeert zich in het centrum van het landelijke Dikkelvenne.
Enerzijds bevinden de bakker, de beenhouwer ... zich op wandelafstand van de woning. Anderzijds bevinden alle ruimten zich op het gelijkvloers, waardoor deze woonst een ideale uitvalsbasis is voor zowel jonge als minder jonge koppels.
Je komt deze woning binnen via de inkom met rechts een vestiairekast. Aan de linkerzijde vinden we de slaapkamer, de toegang naar de keldertrap en de ruime afzonderlijke berging. De kelder kan eveneens als opbergruimte worden gebruikt.
Tegenover de berging vinden we een afzonderlijk toilet en een badkamer met douche en ligbad.
Lopen we verder door, komen we in de eethoek, de keuken en de zithoek terecht. De zithoek geeft uit op het privatieve terras.
Kortom, een uitstekende prijs-kwaliteit verhouding.
| Adres: | Kerkstraat 13-A Dikkelvenne |
| Referentie: | TK/3785 |
| Vraagprijs: | € 295.000 |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 169 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 5,3 m |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | 82 m² |
| Parking: | 9 |
| Parking Types: | Privé |
| Busknooppunt: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| EPC E-peil: | 30,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Parkgebied |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |