In hartje Baaigem treffen we dit uitzonderlijk perceel bouwgrond voor een open bebouwing.
Het perceel heeft een totale oppervlakte van 1.153 m², een breedte van 23 meter en een diepte van 50 meter, wat zorgt voor tal van bouwmogelijkheden.
De ligging is exceptioneel : rustig en groen, met mooie vergezichten en een aangename landelijke sfeer. Ideaal voor wie houdt van wandelen, fietsen en wonen in een natuurlijke omgeving, zonder in te boeten aan bereikbaarheid en comfort.
Een unieke kans om uw droomwoning te realiseren op een toplocatie in Baaigem!
| Adres: | Baaigemstraat 370 Baaigem |
| Referentie: | TK/3822 |
| Vraagprijs: | € 325.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.153 m² |
| Perceelbreedte: | 23 m |
| Perceeldiepte: | 50 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bank: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 13 |
| Kadastrale benaming: | 44005 GAVERE 4 AFD/BAAIGEM/ |
| Kadastrale Nummers: | 0622PP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.153 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |