Aan het kruispunt Grote Steenweg - Veldstraat (De Pinte / Zevergem) is dit ruim perceel gelegen.
Geschikt voor een half open bebouwing.
Perceel met mogelijkheden (o.a. voor een commerciële knipoog).
| Adres: | Grote steenweg 99-A De Pinte |
| Referentie: | TK/3815 |
| Vraagprijs: | € 199.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 927 m² |
| Perceelbreedte: | 16,7 m |
| Perceeldiepte: | 59 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 8 |
| Kadastrale benaming: | 44079 NAZARETH - DE PINTE 4 AFD/ZEVERGEM |
| Kadastrale Nummers: | 0239A2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 927 m² |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |