Nieuw te bouwen, landelijke halfopen bebouwing nabij allerhande voorzieningen.
Lot 1 van de verkaveling met een oppervlakte van ca. 750 m².
Visualisatie van de voorgevel en grondplannen zijn beschikbaar en geven een duidelijk beeld van het ontwerp van de woning.
De vermelde prijs omvat zowel de bouwgrond, als de nieuwbouwwoning tot wind- en waterdicht, exclusief kosten en BTW. De kosten van de architect en EPB verslaggever zijn niet in deze prijs opgenomen.
Indien gewenst, kan de woning eveneens verder volledig afgewerkt worden.
De grensmarkering op de luchtfoto (in rood weergegeven) is louter indicatief. Het bijgevoegde opmetingsplan bevat de exacte afmetingen.
| Adres: | Kerkstraat 21-LOT1 Dikkelvenne |
| Referentie: | TK/3790 |
| Vraagprijs: | € 444.663 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 750 m² |
| Perceelbreedte: | 17,7 m |
| Perceeldiepte: | 43,7 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 12,7 m |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kadastrale benaming: | 44020 GAVERE 5 AFD/DIKKELVENNE - SECTIE B |
| Kadastrale Nummers: | 1088WP0000 ; 1088XP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.450 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20231218-0003080089-RES-1 |
| EPC Index: | 1456,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 18/12/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |