Nieuw te bouwen, moderne open bebouwing in het hart van Dikkelvenne.
Lot 2 van de verkaveling met een oppervlakte van 693 m².
Visualisatie van de voorgevel en grondplannen zijn beschikbaar en geven een duidelijk beeld van het ontwerp van de woning.
De vermelde prijs omvat zowel de bouwgrond, als de nieuwbouwwoning tot wind- en waterdicht, exclusief kosten en BTW. De kosten van de architect en EPB verslaggever zijn niet in deze prijs opgenomen.
Indien gewenst, kan de woning eveneens verder volledig afgewerkt worden.
De grensmarkering op de luchtfoto (in rood weergegeven) is louter indicatief. Het bijgevoegde opmetingsplan bevat de exacte afmetingen.
| Adres: | Hofkouterstraat 71-+/LOT 2 Dikkelvenne |
| Referentie: | TK/3789 |
| Vraagprijs: | € 535.207 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 693 m² |
| Perceelbreedte: | 21,5 m |
| Perceeldiepte: | 41,7 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| Douchekamer: | Ja |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kadastrale benaming: | 44016 |
| Kadastrale Nummers: | 1236KP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 694 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |