U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verkocht

9890 Gavere

Omschrijving

Tijdloos en ruim (> 300 m²) wonen.

Deze tijdloze woning in het hart van Gavere combineert ruimte, licht en degelijkheid. De lichtrijke leefruimte en de praktische keuken bieden een mooi zicht op de tuin, wat zorgt voor een aangename woonervaring.

Op het gelijkvloers bevinden zich verder een slaapkamer en badkamer, wat de woning ook geschikt maakt voor gelijkvloers wonen. Daarnaast zijn er een berging, wasplaats en een inpandige garage aanwezig.

De verdieping omvat vier (slaap)kamers en een badkamer, aangevuld met een praktische zolder die extra opbergruimte biedt.

Technisch is deze woning zeer degelijk uitgevoerd, en is o.a.:
- Asbestveilig
- Energiezuinig (EPC-label B)

Een ruime en instapklare woning op een centrale locatie in Gavere, ideaal voor wie comfort en kwaliteit weet te waarderen.


Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
Terug naar boven
Sluit menu Van Der Schueren Vastgoed