Deze ruime gezinswoning is gelegen op een steenworp van de Gaverse Markt en geniet toch van een bijzonder rustige ligging.
De inkomhal brengt u naar de lichtrijke leefruimte, die aansluit op de afzonderlijke leefkeuken. Zowel de keuken als de leefruimte staan in verbinding met de aangename tuin.
De verdieping telt drie kamers, waaronder een ruime master bedroom, een bureau en een dressing.
De bovenste zolderverdieping beschikt onder andere over een ruime multifunctionele ruimte (bv. slaapkamer, hobbykamer, ...) én een ruime (zolder)berging.
De woning kenmerkt zich bovendien door een praktische indeling, met onder meer een ruime wasplaats en een handige inpandige garage. Technisch is de woning in goede staat, met onder andere een conforme elektriciteitsinstallatie en zonnepanelen.
De aangelegde tuin zorgt voor aangenaam vertoeven. Het terras is bovendien voorzien van een zonneluifel voor de warme dagen. Er is eveneens een handige tuinberging aanwezig.
Kortom: de ideale gezinswoning.
| Adres: | Sint-Rochusstraat 5 Gavere |
| Referentie: | TK/3618 |
| Vraagprijs: | € 440.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 644 m² |
| Bewoonbare opp.: | 231 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1996 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 40 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform. |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Stookolie |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Internet: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 3,44 kWp. |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 731 |
| Kadastrale benaming: | Sectie A |
| Kadastrale Nummers: | 0109X2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 644 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260112-0003773990-RES-1 |
| EPC Index: | 271,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 12/01/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |