Bij het betreden van de woning komt u in de inkomhal die toegang biedt tot enerzijds het gastentoilet en anderzijds de lichtrijke leefruimte met open keuken. Deze aangename leefruimte sluit naadloos aan op het terras en de tuin, waar u in alle rust kan genieten. Verder is er ook nog een inpandige garage en een wasplaats.
Op de eerste verdieping bevindt zich de badkamer en een eerste ruime slaapkamer. De tweede verdieping biedt nog twee volwaardige en ruime slaapkamers, ideaal voor een gezin of voor wie extra ruimte wenst voor een bureau of hobbykamer.
Dankzij de gunstige ligging nabij het centrum van Gavere bevinden winkels, scholen en openbaar vervoer zich op korte afstand. Dit maakt de woning bijzonder aantrekkelijk voor wie op zoek is naar een vlotte bereikbaarheid in combinatie met een rustige en aangename woonomgeving.
| Adres: | Broeckstraat 51-A Gavere |
| Referentie: | TK/3779 |
| Vraagprijs: | € 325.000 |
| Type: | Woning |
| Perceeloppervlakte: | 158 m² |
| Perceeldiepte: | 37,5 m |
| Bewoonbare opp.: | 139 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1964 |
| Gevelbreedte: | 7,7 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 15 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | 80 m² |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 518 |
| Kadastrale benaming: | 44020 GAVERE 1 AFD/GAVERE |
| Kadastrale Nummers: | 0126VP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 158 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260417-0003841053-RES-2 |
| EPC Index: | 170,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 6/04/2036 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Effectief overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |