Deze ruime (o.a. vijf slaapkamers) eigendom is gelegen aan het station van Zingem.
De woning beschikt over een inkomhal, een ruime leefruimte en een keuken aan de achterzijde. Tevens is er een apart toilet aanwezig. Op de verdieping bevinden zich maar liefst vijf slaapkamers en een badkamer. Daarnaast is er een ruime zolderverdieping, alsook een kelder aanwezig.
Achteraan is er een buitenruimte, met daarnaast toegang tot de garage/loods van circa 180 m².
De woning en de loods worden momenteel afzonderlijk verhuurd. Deze eigendom is dus beschikbaar na opzegging van de huurovereenkomst.
| Adres: | Stationsstraat 26 Kruisem |
| Referentie: | TK/3662 |
| Vraagprijs: | € 289.000 |
| Type: | Woning |
| Perceeloppervlakte: | 300 m² |
| Perceelbreedte: | 13 m |
| Perceeldiepte: | 23,5 m |
| Bewoonbare opp.: | 240 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1931 |
| Gevelbreedte: | 13 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
| Slaapkamers: | 5 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Kelder: | 8 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Garage: | 1 |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Niet Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 678 |
| Kadastrale Nummers: | 0387RP0000, 0387NP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 300 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260223-0003808781-RES-2 |
| EPC Index: | 406,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 23/02/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |