Deze goed onderhouden bungalow, gelegen aan de Schelde, geniet van een uitzonderlijke ligging.
De woning beschikt over een inkomhal met gastentoilet, een ruime en lichtrijke leefruimte en een afzonderlijke keuken. Via de hal bereikt u de twee royale slaapkamers en de badkamer. Daarnaast biedt de woning een praktische wasplaats en een inpandige garage.
De zolder biedt extra uitbreidingsmogelijkheden. Bij de bouw werd reeds een plek voorzien voor de installatie van een vaste trap, waardoor de verdieping eenvoudig toegankelijk kan worden gemaakt.
Het ruime perceel biedt prachtige vergezichten aan zowel de voor- als achterzijde en garandeert heerlijk buiten vertoeven in alle rust.
De degelijke, gemetste en ruime tuinberging zorgt voor extra opslagruimte. Er is eveneens een serre aanwezig, evenals een elektrisch bedienbare zonneluifel.
De ligging is uitstekend: omgeven door rust, maar tevens vlak bij de verbindingsweg N60, die zorgt voor een vlotte verbinding tussen Oudenaarde en Gent.
| Adres: | Weistraat 19-a Kruisem |
| Referentie: | TK/3742 |
| Vraagprijs: | € 425.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.570 m² |
| Perceelbreedte: | 19 m |
| Perceeldiepte: | 91 m |
| Bewoonbare opp.: | 144 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1991 |
| Gevelbreedte: | 11 m |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 30 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet Conform (slechts enkele beperkte opmerkingen) |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 743 |
| Kadastrale Nummers: | 0988KP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.570 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220516-0002604385-RES-1 |
| EPC Index: | 611,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 16/05/2032 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |