Je komt binnen via de inkomhal, van waaruit je toegang hebt tot de leefruimte. De leefruimte geeft op haar beurt doorgang naar de keuken. Vanuit de keuken is er vervolgens toegang tot de veranda, de wasplaats en het toilet.
Er is een kelder aanwezig.
Op de bovenverdieping bevinden zich drie slaapkamers.
Buiten geniet de woning van een ruime tuin met groene vergezichten en een binnenplaats.
Er is eveneens een kleine buitenberging/stalling, garage en een tuinhuis aanwezig, ideaal voor extra opslag.
Deze woning biedt een mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een renovatieproject met potentieel op een rustige, groene ligging.
| Adres: | Bakkerstraat 13 Landskouter |
| Referentie: | TK/3820 |
| Vraagprijs: | € 259.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 832 m² |
| Perceelbreedte: | 12,7 m |
| Perceeldiepte: | 64 m |
| Bewoonbare opp.: | 129 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1951 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
| Slaapkamers: | 3 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Kelder: | Ja |
| Veranda: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet conform. |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektriciteit |
| Isolatie: | Geen isolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 309 |
| Kadastrale benaming: | 44031 OOSTERZELE 5 AFD/LANDSKOUTER/ |
| Kadastrale Nummers: | 0386LP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 832 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260304-0003815983-RES-1 |
| EPC Index: | 991,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 4/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |