Technisch degelijke en goed gelegen eigendom.
Aangename indeling van het gelijkvloers met o.a. een inkomhal, een lichtrijke leefruimte, een eigentijdse (recent vernieuwde) keuken en een praktische wasplaats.
De aangename veranda is uiteraard een bijzondere troef en zorgt voor aangenaam vertoeven, zowel in de winter als in de zomer.
Een praktische kelder is eveneens aanwezig.
De verdieping beschikt over drie slaapkamers en een badkamer (met een recent vernieuwde douche).
Zolder met uitbreidingsmogelijkheden en voorzien van een technische hoek met o.a. een thuisbatterij, enz.
Kortom: de ideale gezinswoning.
| Adres: | Spoorlaan 12 Melle |
| Referentie: | TK/3780 |
| Vraagprijs: | € 449.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 503 m² |
| Perceelbreedte: | 11 m |
| Perceeldiepte: | 45 m |
| Bewoonbare opp.: | 180 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1978 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 40 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Vrijstaand hout |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Beglazing: | Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Warmtepomp, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Internet: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 1,24 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 909 |
| Kadastrale benaming: | 44040 Merelbeke-Melle |
| Kadastrale Nummers: | 0237E2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 503 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260325-0003832133-RES-1 |
| EPC Index: | 260,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 25/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |