Deze vrijstaande woning situeert zich nabij het centrum van Merelbeke.
De woning is voorzien van een statige inkomhal die toegang biedt tot de bijzonder ruime leefruimte enerzijds en het gelijkvloerse bureau anderzijds. Verder beschikt het gelijkvloers over een afzonderlijke keuken, een ruime berging/kelder en een apart toilet.
Boven zijn er drie volwaardige slaapkamers, een ruime badkamer en een berging voorzien.
Buiten is er nog een afzonderlijke garage.
Het perceel van circa 925 m² zorgt voor een aangename buitenruimte, en voldoende parkeermogelijkheden.
Mits enige aanpassingen maak je hiervan de ideale gezinswoning.
| Adres: | Hundelgemsesteenweg 591 Merelbeke-Melle |
| Referentie: | TK/3619 |
| Vraagprijs: | € 495.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 924 m² |
| Perceelbreedte: | 19 m |
| Perceeldiepte: | 49 m |
| Bewoonbare opp.: | 194 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1979 |
| Gevelbreedte: | 12 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 9 m² |
| Terras: | 30 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Enkel |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Stookolie |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.668 |
| Kadastrale Nummers: | 0497LP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 924 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250203-0003520462-RES-1 |
| EPC Index: | 506,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 3/02/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |