In de schaduw van het Raspaillebos bevindt zich deze op te frissen bungalowwoning met potentieel.
De woning beschikt over een centrale inkomhal met gastentoilet, een ruime en lichtrijke leefruimte en een afzonderlijke keuken. Verder zijn er 3 slaapkamers, een badkamer en een stookplaats/wasplaats.
Bijzonder praktisch is de aanwezige berging én zolder.
Buiten geniet u van zowel een voor- als achtertuin, ideaal voor wie houdt van ruimte en groen.
Eveneens afzonderlijke garage (met kelder) aanwezig.
Mits enige opfrissingswerken maakt u hiervan de ideale woning: rustig gelegen én met tal van mogelijkheden.
| Adres: | Pauwelstraat 114 Moerbeke |
| Referentie: | TK/3798 |
| Vraagprijs: | € 295.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.562 m² |
| Bewoonbare opp.: | 126 m² |
| Type constructie: | Houten skelet |
| Bouwjaar: | 1978 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Kelder: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas - Houtkachel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Muurisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 912 |
| Kadastrale benaming: | 41041 GERAARDSBERGEN 15 AFD/MOERBEKE |
| Kadastrale Nummers: | 0428B4P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.562 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260427-0003856626-RES-1 |
| EPC Index: | 458,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 27/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |