Deze eigendom is op het gelijkvloers voorzien van een ruime leefruimte met een recente eigentijdse leefveranda, alsook een praktische keuken.
Eveneens: een ruime slaapkamer, nieuwe badkamer, een 2de bijkomende kamer (mogelijks bvb. een bureau) en een recent gastentoilet.
Vervolgens is de eerste verdieping voorzien van een douche-/wasruimte en 3 volwaardige slaapkamers.
Daarbovenop biedt deze villa nog een afgesloten tuin en afzonderlijke garage met werk-/opslagruimte.
Bijzondere troeven :
- kelder;
- zonnepanelen aanwezig;
- een afgesloten tuin;
- afzonderlijke garage met werk-/opslagruimte.
| Adres: | Rachel Duhemstraat 36 Nazareth-De Pinte |
| Referentie: | TK/3766 |
| Vraagprijs: | € 459.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 728 m² |
| Perceelbreedte: | 21,5 m |
| Perceeldiepte: | 35 m |
| Bewoonbare opp.: | 181 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Inhoud: | 575 m³ |
| Gevelbreedte: | 13,7 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Alarm: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.188 |
| Kadastrale benaming: | Sectie B |
| Kadastrale Nummers: | 0235FP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 728 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210311-0002386025-RES-1 |
| EPC Index: | 303,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 11/03/2031 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |