Deze tijdloze villa situeert zich op een mooi, groen perceel en geniet van een optimale ontsluiting.
Mits enige renovatie maakt u hier een exclusieve eigendom van.
Het gelijkvloers is optimaal ingedeeld met, naast een statige inkom en gastentoilet, een ruime leefruimte met een uitbouw naar de achtertuin, een praktische keuken en een garage met wasplaats.
Er is tevens een kelder aanwezig.
De verdieping beschikt over een ruime nachthal en telt drie ruime slaapkamers, waarvan één met twee aanpalende bergingen (sauna optioneel), evenals een ruime badkamer.
Er is eveneens een zolder aanwezig.
De tuin en omgeving zijn uitzonderlijk.
| Adres: | Overwegstraat 11 Nazareth-De Pinte |
| Referentie: | TK/3772 |
| Vraagprijs: | € 349.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 872 m² |
| Perceelbreedte: | 16 m |
| Perceeldiepte: | 52 m |
| Bewoonbare opp.: | 215 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1961 |
| Gevelbreedte: | 11 m |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 20 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.050 |
| Kadastrale benaming: | 44018 NAZARETH-DE PINTE |
| Kadastrale Nummers: | 0871KP0000; 0871PP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 872 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251007-0003701576-RES-1 |
| EPC Index: | 400,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 7/10/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |