Deze perfect onderhouden open bebouwing bevindt zich op de grens van Gavere en Semmerzake, met dus een uitstekende bereikbaarheid tot gevolg.
Bijzonder ruime eigendom (BVO > 250 m²), met een eigentijdse touch.
De centrale inkomhal brengt u naar de bar, een ruime plek met tal van invullingsmogelijkheden (zoals een bureel of hobbyruimte), die u vervolgens leidt naar de praktische keuken. De ruime lichtrijke leefruimte sluit hierop mooi aan.
De verdieping beschikt over 3 slaapkamers en een ruime badkamer.
De inpandige garage zorgt natuurlijk voor een handige meerwaarde, net zoals de aanwezige wasplaats.
De uitstekend onderhouden tuin zorgt voor heerlijk buiten genieten. Zelfs bij minder goed weer kunt u comfortabel vertoeven onder de overkapping.
| Adres: | Aalbroekstraat 38 Semmerzake |
| Referentie: | TK/3665 |
| Vraagprijs: | € 489.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 652 m² |
| Bewoonbare opp.: | 255 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1997 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 40 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 2 |
| Garage Types: | Carport, Inpandig, Elektrische poort |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform. |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Stookolie |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 979 |
| Kadastrale benaming: | 44060 GAVERE 2AFD/SEMMERZAKE/ |
| Kadastrale Nummers: | 0588VP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 652 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260210-0003785845-RES-1 |
| EPC Index: | 288,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 10/02/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |