Deze instapklare woning werd met smaak gerenoveerd.
De woning bestaat uit een ruime en lichtrijke leefruimte dankzij de vele raampartijen, een aangename eetplaats en een open, moderne keuken. Verder is er nog een praktische berging en de toegang tot de kelder. Achter de keuken bevindt zich de praktische washoek.
Eveneens aanwezig: een gastentoilet.
Op de verdieping zijn er vervolgens twee slaapkamers, waarvan de master voorzien is van een aanpalende bergruimte, ideaal geschikt als dressing. Er is eveneens een apart toilet op de verdieping en een ruime en lichtrijke badkamer met onder andere een bad, douche en dubbele lavabo.
De vaste trap brengt je naar de ruime zolder, die eventueel uitbreidingsmogelijkheden biedt.
Buiten geniet je van een aangenaam privé terras, ideaal om in alle rust te vertoeven.
Verder is er nog een garage aanwezig, alsook een groenzone achter de garage.
| Adres: | Dorpstraat 32 Semmerzake |
| Referentie: | TK/3781 |
| Vraagprijs: | € 369.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 227 m² |
| Perceelbreedte: | 7 m |
| Perceeldiepte: | 15 m |
| Bewoonbare opp.: | 175 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2020 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 6 m² |
| Terras: | 15 m² |
| Tuin: | 50 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 396 |
| Kadastrale Nummers: | 0800XP0000, 0800ZP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 227 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260407-0003841687-RES-1 |
| EPC Index: | 166,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 7/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |