Deze woning met praktische, ruime garage situeert zich langs de Leenstraat, op de grens tussen Vurste (Gavere) en Melsen (Merelbeke-Melle).
De woning beschikt op het gelijkvloers over een inkomhal, een ruime leefruimte met zicht op de tuin, een ruime keuken, een badkamer en een voorplaats met diverse mogelijkheden (ideaal als bijvoorbeeld bureel). De verdieping telt vervolgens vier volwaardige slaapkamers.
Daarnaast werd reeds een vaste trap voorzien naar de zolderverdieping, die extra uitbreidingsmogelijkheden biedt.
Boven de ruime garage bevindt zich nog een praktische opbergzolder.
De tuin is voorzien van enkele aanhorige bergruimtes.
Mits een passende renovatie maakt u van deze woning een aangename en ruime gezinswoning.
| Adres: | Leenstraat 23 Vurste |
| Referentie: | TK/3771 |
| Vraagprijs: | € 279.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 461 m² |
| Perceelbreedte: | 13 m |
| Perceeldiepte: | 35 m |
| Bewoonbare opp.: | 178 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1934 |
| Gevelbreedte: | 13 m |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Kelder: | 8 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Garage: | 1 |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 478 |
| Kadastrale Nummers: | 0250R2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 461 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260505-0003850132-RES-1 |
| EPC Index: | 443,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 5/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |