De woning beschikt op het gelijkvloers over een inkomhal met gastentoilet, een leefruimte met open keuken, een bureauruimte (multifunctioneel in te vullen), een badkamer, evenals extra praktische bergruimtes en toegang tot de inpandige garage.
Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een tweede badkamer en suite. Daarnaast beschikt de woning over een kelder, alsook een afgesloten carport.
Buiten geniet u van een aangename tuin met onder meer twee overdekte terrassen.
Een extra troef zijn de zonnepanelen (6,37 kWp), die bijdragen aan het energiezuinige karakter van de woning, alsook de in de woonkamer aanwezige hoogrendementshoutkachel (Ignis).
De veranda is uitgerust met afromosia buitenschrijnwerk met superisolerend glas.
| Adres: | Omgangstraat 150 Zingem |
| Referentie: | TK/3819 |
| Vraagprijs: | € 375.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 620 m² |
| Perceelbreedte: | 15 m |
| Perceeldiepte: | 51 m |
| Bewoonbare opp.: | 209 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 10 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 40 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Carport, Elektrische poort |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform. |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie - Houtkachel |
| Verwarmd water: | Elektriciteit, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 691 |
| Kadastrale benaming: | 45057 KRUISEM 4 AFD/ZINGEM/ |
| Kadastrale Nummers: | 0635MP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 620 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260508-0003865511-RES-1 |
| EPC Index: | 257,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 8/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |